Gratulujemy wspaniałych wyników w konkursie

Dzieci z przedszkola i ze szkoły z klas 1-3 wzięły udział w konkursie „Wiem, co jem, czyli znam piramidę zdrowego żywienia” zorganizowanym przez Publiczne Przedszkole nr 5 pod patronatem Burmistrza Świebodzina i Sanepidu. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, wiele dzieci wzięło w nim udział. Odbywał się w różnych kategoriach wiekowych.

Z naszego przedszkola nagrodzono dzieci z grupy Odkrywców: Antoninę Jedynak, która zdobyła II miejsce i Stanisława Wiśniewskiego, który zajął miejsce III. Wyróżnienie otrzymała też Gabriela Piotrowska z grupy Tropicieli.

klasach 1-3 uczeń naszej szkoły z klasy 3b Tomasz Piotrowski otrzymał I miejsce, a Marcelina Słota z klasy 2a zdobyła II miejsce w konkursie, wyróżniono również Michała Barczyka z klasy 1b. Przedszkolaki otrzymały już swoje nagrody, które najpierw poddano kwarantannie, natomiast na uczniów nagrody czekają u wychowawców klas i zostaną wręczone po powrocie dzieci do szkół. Jeszcze raz gratulujemy i cieszymy się z tyłu nagród.