Zasady organizacji szkolnych etapów konkursów przedmiotowych                     w ZE nr 1 w Świebodzinie

Zasady organizacji szkolnych etapów konkursów przedmiotowych w ZE nr 1 w Świebodzinie

Szkolne etapy konkursów przedmiotowych odbędą się na terenie szkoły zgodnie z wcześniejszym harmonogramem umieszczonym na stronie internetowej naszego zespołu w zaostrzonym reżimie sanitarnym:

1. Na konkurs może przyjść wyłącznie zdrowy uczeń, bez objawów chorobowych zbieżnych z objawami COVID-19. W konkursie nie może uczestniczyć osoba przebywająca w domu z osobą w izolacji albo gdy sama jest objęta kwarantanną lub izolacją w warunkach domowych.

2. Od  godziny 8.45 uczniowie w maseczkach będą wpuszczani na teren szkoły głównym wejściem A z zachowaniem bezpiecznych odstępów (ok.1,5 m).

3. W przedsionku szkoły zobowiązani są do dezynfekcji dłoni i pomiaru temperatury przez wyznaczonego pracownika szkoły.

4. Następnie uczniowie udają się na II piętro do auli szkolnej, w holu w wyznaczonych miejscach pozostawiają okrycia zewnętrzne i zbędne przybory.

5. Wchodząc do auli, zajmują miejsca przy stoliku wskazanym przez nauczyciela.

6. Po zajęciu miejsca uczniowie  mogą ściągnąć maseczki.

7. Po upływie wyznaczonego czasu uczniowie postępują zgodnie z poleceniami komisji konkursowej.

8. Każdy uczeń posługuje się własnymi przyborami do pisania,  nie może ich pożyczać od innych uczniów.

9. Bez zgody członków komisji  uczeń nie opuszcza wyznaczonego miejsca.

10. Uczniowie po powrocie do domu uczestniczą w kolejnych lekcjach – zgodnie z planem.