Inauguracja roku szkolnego 2020/2021 w SP6

W związku z wytycznymi MEN, GIS i MZ wynikającymi z zagrożenia COVID-19 informujemy, że uczniowie proszeni są o dostosowanie się do zasad reżimu sanitarnego i harmonogramu inauguracji roku szkolnego dla poszczególnych klas.

Mamy nadzieję, że zastosowanie się do procedur umożliwi bezpieczne i sprawne rozpoczęcie roku szkolnego.

Prosimy o przestrzeganie następujących zasad:

1. Uczniów obowiązuje strój galowy oraz zakrycie nosa i ust.
  2. Na teren szkoły wchodzą tylko uczniowie (rodzice oczekują poza terenem szkoły).
  3. Uczniowie poszczególnych klas pojawiają się w okolicach szkoły o wyznaczonych harmonogramem godzinach i wchodzą na teren szkoły tylko za zgodą wychowawcy, który będzie na nich oczekiwał przy wejściu.
  4. Przed wejściem do szkoły odbędzie się obowiązkowa dezynfekcja rąk każdego ucznia.
  5. Uczniowie danej klasy pod opieką nauczyciela, ustawiają się jeden za drugim z zachowaniem bezpiecznych odstępów.
  6. Uczniowie w szkole mogą przebywać tylko pod opieką nauczyciela w wyznaczonej dla nich klasie.
  7. Uczniowie dojeżdżający stosują się do poniższego rozkładu jazdy.

Kursy autobusów na 01.09.2020r.

Przybliżone godziny odjazdów autobusów szkolnych z poszczególnych miejscowości:

• Ojerzyce 7.35
  • Kupienino 7:38
  • Rzeczyca 7.42
  • Raków 7.20
  • Rosin 7.25
  • Osogóra 7.32
  • Jeziory 7.34
  • Lubinicko 7.39
  • Lubogóra 7.30
  • Rudgerzowice 7.10
  • Chociule 7.15 ( tymczasowy, nowy przystanek)

Odjazdy autobusów we wszystkich kierunkach będą się odbywały o godz. 10 spod szkoły.

Komunikat kierownika PKS

Kierownik PKS w Świebodzinie przypomina o obowiązujących obostrzeniach w komunikacji publicznej. Uczniowie podróżujący autobusem, w czasie przejazdu zobowiązani są do bezwzględnego zasłania nosa i ust. Za wyposażenie ucznia w środki ochronny osobistej (maseczkę) odpowiadają Rodzice uczniów.

Harmonogram inauguracji roku szkolnego 2020/2021 w SP6

w godzinach 8.00-10.00

Klasy I

Uczniowie z klas pierwszych przychodzą pod opieką rodzica. Obowiązuje zasada, że z jednym uczniem może wejść tylko jeden opiekun. Wejście będzie się odbywało bramą po lewej stronie budynku szkoły. Za bramą na uczniów będzie czekał wychowawca klasy, który doprowadzi dzieci wraz z opiekunami do ustalonego dla nich miejsca na boiskach szkolnych.

Ia – godz. 9.00

Ib – godz. 9.15

Ic – godz. 9.30

Klasy II

8.00 Wejście będzie się odbywało bramą po lewej stronie budynku szkoły, gdzie będą na nich czekali wychowawcy, następnie zaprowadzą ich do szkoły bocznym wejściem D.

Klasy III

8:00 Wejście będzie się odbywało bramą po lewej stronie budynku szkoły, gdzie będą na nich czekali wychowawcy, następnie zaprowadzą ich do szkoły bocznym wejściem D.

Klasy IV

8:00 Zbiórka przed szkołą, gdzie będzie oczekiwał wychowawca klasy. Wejście będzie się odbywało bramą po lewej stronie budynku szkoły, następnie wychowawcy zaprowadzą ich do szkoły bocznym wejściem B . KL. IV a – 15, kl. IV b- 10, kl. IV c- klasa świetlicowa

Klasy V, VIII

8.00 Wejście będzie się odbywało bramą po lewej stronie budynku szkoły, bocznym wejściem B. Uczniowie udają się do wyznaczonych klas:

Kl. V a – s. Medialna, kl.V b – 18, kl.VIII a -14, VIII b- 17, VIII c- 12

Klasy VI , VII

8.00 Wejście będzie się odbywało wejściem głównym A. Uczniowie udają się do wyznaczonych klas:

kl.VI a -9, VI b- 19, VI c- 16, VI d- 20, VI e-2, VI f- 11

kl.VII a -32, VII b- 31, VII c- s. komputerowa, VII d- AULA, VII e-8, VII f- 30, VII g- 29