Artystyczne sukcesy!

Uczniowie naszej Szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Zaczarowany Świat Baśni Hansa Christiana Andersena”. Ideą konkursu było upamiętnienie twórczości pisarza, rozwijanie wyobraźni i kreatywności dzieci, poszukiwanie twórczych rozwiązań, wyrażenie poprzez środki plastyczne specyficznej atmosfery baśni H.Ch. Andersena.

Konkurs został objęty honorowym patronatem przez Wydział Sztuki UTH w Radomiu, Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu  i MCSW „Elektrownia” w Radomiu.

Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem, nadesłano 2232 prace z całej Polski, z czego nagrodzono, wyróżniono i nominowano łącznie 24. Wśród nominowanych znalazła się praca naszej uczennicy Julii Garbowskiej z kl.6b.
Dziękuję wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i gratuluję artystycznego sukcesu:)
nauczyciel plastyki Urszula Sawicka