Rankingowy konkurs dla szkół. Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji cyklu bezpłatnych webinarów Koduj z Gigantami/Szkoła z Gigantami. Dla placówki z największą liczbą uczestników w wydarzeniu przygotowane zostały atrakcyjne nagrody.

I miejsce: Certyfikat Złotego Partnera dla szkoły, Voucher o wartości 3000 zł na nowy sprzęt IT, Darmowy semestralny kurs z programowania w szkole Giganci Programowania dla wybranego ucznia.

II miejsce: Certyfikat Srebrnego Partnera dla szkoły, Voucher o wartości 2000 zł na nowy sprzęt IT, Darmowy semestralny kurs z programowania w szkole Giganci Programowania dla wybranego ucznia.

III miejsce: Certyfikat Brązowego Partnera dla szkoły, Voucher o wartości 1000 zł na nowy sprzęt IT, Darmowy semestralny kurs z programowania w szkole Giganci Programowania dla wybranego ucznia.

Zajęcia będą prowadzone w dwóch grupach wiekowych:
1) 7-11 lat: środowisko Scratch;
2) 12-19 lat: HTML, CSS, JS – tworzenie stron internetowych.
Zajęcia są całkowicie bezpłatne!
Zarejestruj się poprzez formularz na stronie:

Link: https://giganciprogramowania.edu.pl/?loyalty_code=LC734173556

Kod: LC734173556

UWAGA NIESPODZIANKA!
Każdy uczeń,
który zapisze się na bezpłatne warsztaty online Koduj z Gigantami otrzyma BONUS w postaci oceny 6 (celującej) z INFORMATYKI oraz certyfikat uczestnictwa!!!

Nie zapomnij w formularzu zapisowym zaznaczyć swojej szkoły. Zapisy ruszyły 12 kwietnia. Pierwsze zajęcia startują 10 maja o godzinie 18:00. Pamiętajcie, przy rejestracji zapisujemy się na „Darmowe warsztaty Szkoła z Gigantami Online” LICZYMY NA WASZĄ OBECNOŚĆ!!!

Aktualny ranking szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych biorących udział w akcji “Szkoła z Gigantami”: https://giganciprogramowaniaformularz.edu.pl/app/RankingSzkol

Uwaga, nowość! W trakcie webinarów będziecie mogli sprawdzić swoją matematyczną wiedzę, ucząc się na specjalnie przygotowanych testach próbnych ósmoklasisty i maturzysty. Ich rozwiązanie będzie omawianie z wykwalifikowanym nauczycielem matematyki! Testy zostały przygotowane przez współpracującego z Gigantami egzaminatora CKE.

Regulamin konkursu rankingowego dla szkół.pdf