Rok Szkolny 2021/2022
Informacja 4Parents

Drodzy Rodzice!

Od września roku szkolnego 2021/2022 będą Państwo wnosić opłaty poprzez aplikację 4Parents (dokumenty wypełnione podczas składania wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola). Na e-mail podany w zgłoszeniu został Państwu wysłany link aktywacyjny, do aktywacji konta. Kolejne logowania można dokonać przez aplikację, którą można ściągnąć na telefon. Należy wówczas podać adres przedszkola swpp8.4parents.pl, następnie login (e-mail podany we wniosku) oraz hasło nadane przez Państwo przy aktywacji konta. W razie braku aplikacji należy w wyszukiwarce wpisać adres przedszkola (swpp8.4parents.pl) i zalogować się wg wskazanych instrukcji. Opłaty będą naliczane z dołu, co oznacza, że będą Państwo wnosić opłatę za rzeczywistą ilość dni przebywania dziecka w przedszkolu w poprzednim miesiącu ( opłata za wrzesień będzie naliczana w miesiącu październiku)

W razie braku e-maila z linkiem aktywacyjnym lub jakichkolwiek problemów proszę o kontakt z intendentką pod nr tel. 684750991 w godzinach 7.30-14.00.