Rok Szkolny 2021/2022
Dzień Przedszkolaka

„Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy wrzesień już kończy się, od najmłodszego aż po starszaka wszyscy świętują dzień przedszkolaka”.
20 września obchodziliśmy w naszym przedszkolu Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Dzieci uczestniczyły we wspólnej zabawie, konkursach i grach zespołowych przy muzyce na świeżym powietrzu. Było wesoło i kolorowo, a na buzi każdego przedszkolaka jaśniał szeroki uśmiech. Przedszkolaki przypomniały sobie o swoich prawach, tak ważnych w życiu każdego człowieka, a także o obowiązkach, czyli Kodeksie Dobrego Zachowania. W tym niezwykle ważnym dniu zagościła do nas maskotka PKO, która zachęcała przedszkolaki do oszczędzania już od najmłodszych lat, a także pozowała z dziećmi do zdjęć. Wiele radości sprawiła dzieciom niespodzianka – teczka artysty. Kadra Publicznego Przedszkola nr 8 życzy wszystkim przedszkolakom dużo zdrówka i radości na każdy dzień.