Rok Szkolny 2021/2022
Jesień w PP8

23 września 2021 r. w Publicznym Przedszkolu nr 8 odbyła się uroczystość z okazji „Powitania Jesieni”. Celem zabaw, była integracja dzieci oraz zapoznanie i utrwalenie wiadomości o kolejnej porze roku – jesieni. Dzieci z całego przedszkola ubrane w pomarańczowe stroje zebrały się na boisku szkolnym, gdzie powitała je jesienna muzyka. Podczas wspólnych zabaw przedszkolaki wysłuchały wiersza T. Śliwiaka „Idzie Jesień”, zatańczyły wspólnie z Muchomorkiem i Kurką, rozwiązywały zagadki o tematyce jesiennej oraz bawiły się przy jesiennych piosenkach. Podczas spotkania obecna była przepięknie ubrana Pani Jesień (dziewczynka z grupy Konstruktorów), która w podziękowaniu za wspólną zabawę rozdała dzieciom przygotowane przez nauczycieli kolorowanki, zatytuowane „Idzie Jesień, plon niesie…”