Rok Szkolny 2021/2022
Jesienne kapelusze w PP8

Szukasz barw jesieni? Można je znaleźć w Publicznym Przedszkolu nr 8 w Świebodzinie. Wychowawczyni grupy Konstruktorów p. Jolanta Błażków zaprosiła dzieci wraz z rodzicami do wzięcia udziału w konkursie: Jesienne kapelusze. Kapelusze zostały wykonane różnymi technikami, a w pracach dominował materiał przyrodniczy.
Początkowo wystawa prac została zorganizowana na korytarzu szkolnym, a obecnie przedszkolaki mogą podziwiać te dzieła sztuki w swojej szatni, gdzie stanowią przepiękna jesienną dekorację.
Komisja konkursowa brała pod uwagę pomysłowość, estetykę wykonania i dobór darów jesieni oraz kolorów.  Wybór  trzech pierwszych miejsc nie był łatwy. Biorąc pod uwagę poświęcony czas na wykonanie kapeluszy komisja zdecydowała wyróżnić wszystkich biorących udział w konkursie.
Dziękujemy za dzieciom i ich rodzicom za zaangażowanie i jednocześnie zachęcamy do brania udziału w kolejnych ogłaszanych konkursach.