Rok Szkolny 2021/2022
Dzień postaci z bajek

5 listopada obchodzony jest na całym świecie Dzień Postaci z Bajek. Z tej okazji w naszym przedszkolu wszystkie grupy przedszkolne wzięły udział w balach przygotowanych przez nauczycielki wewnątrz grup. Dzieci, a także panie przebrane w kostiumy swoich ulubionych bajkowych bohaterów mały do wykonania zadania przygotowane przez p. Natalię. Przedszkolaki układały puzzle bajkowych postaci, segregowały rekwizyty, wykonywały ćwiczenia grafomotorycze oraz rozwiązywały zagadki. Najważniejszym punktem balu była prezentacja strojów i wspólna zabawa przy dziecięcych piosenkach. Grupa Odkrywców z okazji tego święta przygotowała także kukiełki, natomiast grupa Analityków pyszny sok. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie strojów dla dzieci. Nasi podopieczni wyglądali naprawdę BAJECZNIE!