Rok Szkolny 2021/2022
Światowy Dzień Życzliwości

22 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości. Uczniowie klas 1-3 wzięli udział w zajęć związanych z tym dniem. Wspólnie omówili z wychowawcą  czym jest życzliwość, jaka osoba cechuje się życzliwością oraz jak postępować, aby uważano nas za osobę życzliwą. Mały Samorząd,  już tradycyjnie, ogłosił plebiscyt na najżyczliwszą osobę. Tym razem została wybrana taka osoba z każdej klasy.

I tak oto wśród najżyczliwszych uczniów naszych młodszych klas znaleźli się: 1a- Zofia Dziubak, 1b- Maria Nowak, 1c-Jan Radkiewicz, 2a-Hanna Panek, 2b-Michał Barczyk, 2c-Kacper Kiedo, 3a-Hanna Mikołajczyk, 3b-Karina Kozak, 3c-Gabrysia Antonowicz oraz 3d- Natasza Różak.

Wszystkim najżyczliwszym osobom gratulujemy i życzymy wszystkim dużo życzliwości!!!