Rok Szkolny 2021/2022
Warsztaty z DRUKU 3D dla uczestników projektu Centrum Mistrzostwa Informatycznego

W ramach realizacji projektu Centrum Mistrzostwa Informatycznego rozpoczęliśmy dziś cykl mikołajkowych, weekendowych warsztatów z DRUKU 3D, które zostały przeprowadzone przez doświadczonych szkoleniowców Nikę Polańczyk i Michała Wójtowicza z Akademii Programowania i Robotyki działającej przy Stowarzyszeniu „ZA-BOREM”. Uczestnicy warsztatów poznali: czym jest druk 3D, jakie są zastosowania druku 3D, jak działa drukarka 3D, ograniczenia związane z modelowaniem 3D oraz zaprojektowali swoje pierwsze projekty w programie TinkerCAD.

Akademii Programowania i Robotyki serdecznie dziękujemy za przesympatyczną współpracę i wystrzałowe zajęcia warsztatowe! Nie możemy doczekać się kolejnych zajęć!

Uczestnicy: Adam Tkaczyk, Antoni Łapkowski, Bartosz Przybylski, Bartosz Zawiski, Illia Kharchenko, Franciszek Karpiński, Kornelia Panasik, Łukasz Leśniak, Marcel Piechowicz, Mikołaj Dybko, Mikołaj Zajdel, Nikodem Dunaj, Oliwier Berezowski, Sebastian Filipowski, Szymon Parmonik, Szymon Golik, Tobiasz Langner, Tymoteusz Panasik, Veronika Semikhatova.

Projekt Centrum Mistrzostwa Informatycznego współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Centrum Projektów Polska Cyfrowa na lata 2014 – 2020.