Rok Szkolny 2021/2022

12 stycznia  w Muzeum Regionalnym w Świebodzinie odbyła się uroczysta GALA FINAŁOWA z podsumowaniem VIII edycji KONKURSU „DZIEJE ZIEMI ŚWIEBODZIŃSKIEJ”.  Konkurs organizowany przez Muzeum Regionalne w Świebodzinie objęty honorowym patronatem burmistrza Świebodzina i starosty świebodzińskiego propaguje wiedzę o ziemi świebodzińskiej ,w granicach obecnego powiatu, od czasów prahistorycznych do dziejów najnowszych.

Szkołę PIĘKNIE reprezentowali w etapie finałowym konkursu (11 grudnia), a dzisiaj uczestniczyli w finałowej gali:  MARCEL KAPAŁA z klasy 8a i MATEUSZ BOHONOS z klasy 7f.

Dziękujemy NASZYM UCZNIOM  za wkład pracy,  przygotowanie i udział w konkursie. Gratulujemy sukcesów!!!

Źródła zdjęć: https://www.facebook.com/muzeum.regionalne.swiebodzin/