Rok Szkolny 2021/2022
Wykład naukowy w ramach DBI 2022

Zespół Edukacyjny nr 1 w Świebodzinie włączył się w ogólnopolskie obchody Dnia Bezpiecznego Internetu 2022 i we współpracy z Uniwersytetem Zielonogórskim i kołem naukowym „Info-Arche” działającym przy Zakładzie Mediów i Technologii Informacyjnych organizujemy wykład naukowy „z mistrzem” (online) dla uczniów, rodziców i nauczycieli naszej szkoły. Celem wykładu, który wygłosi Pan dr Jacek Jędryczkowski: „Konsumpcjonizm – kto nas szpieguje?” jest uświadomienie słuchaczom, że ceną za korzystanie z udogodnień i możliwości nowych technologii jest utrata prywatności. Poruszona zostanie również tematyka konsekwencji korzystania ze smartfonów i tabletów od najmłodszego wieku.
Każdy z uczestników otrzyma imienny certyfikat!
Zapraszamy zainteresowane osoby do udziału w wydarzeniu, wspólnej dyskusji i wymiany doświadczeń.

Link do spotkania Google Meet: https://meet.google.com/drd-gcth-qdi

Zapisy: aneta.raczykowska@ze1swiebodzin.edu.pl