Dzień Dziecka w ZE1. Konkurs dla uczniów klas 4-8!

Kochani Młodzi Przyjaciele!

Zbliża się święto, które jest bliskie sercu każdego, kto choć odrobinę czuje się dzieckiem. Pierwszego czerwca świętujemy wspólnie Wasz dzień – Dzień Dziecka. Z tej okazji, chcielibyśmy zaproponować Wam pierwszy w historii naszej szkoły, jedyny i niepowtarzalny konkurs na największą liczbę przebranych uczniów w klasie. Nie chcemy Was ograniczać, dlatego  też proponujemy wspólną zabawę w pięciu kategoriach:
– Najbardziej Kolorowe Przebranie (każdy widoczny element ubioru musi w innym kolorze),
– Odjechana fryzura (uczesanie + wszelkie wymyślne dodatki, bez farbowania włosów),
– Retro-Ciuchy (stroje z różnych epok historycznych lub minionych dziesięcioleci),
– Wymarzony zawód (strój + dodatki niezagrażające bezpieczeństwu kolegów i koleżanek),
– Totalna abstrakcja (w tej kategorii zostawiamy wam pełne pole do popisu – pamiętajcie jednak o zasadach, których przestrzegamy w szkole).

Regulamin konkursu:
Głównym kryterium oceny strojów będzie ilość osób przebranych w każdej klasie. Pod uwagę będą również brane kreatywność, przestrzeganie ustalonych zasad dla każdej kategorii oraz ogólne wrażenie estetyczne. Wszystkie klasy mają równe szanse – liczony będzie procent osób przebranych w klasie, a nie ich ilość. Każda klasa dodatkowo ma możliwość przedstawić kandydatury uczniów najlepiej przebranych w różnych kategoriach, którzy zostaną ocenieni w skali punktowej 1-5 przez członków Samorządu Uczniowskiego. Dodatkowa punktacja będzie miała realny wpływ na finalny wynik konkursu. Przewidujemy dyplomy oraz dla zwycięskiej klasy nagrodę.
Pamiętając o zachowaniu reżimu sanitarnego, komisje będą prosiły o wyjście przebranych uczniów z klas na korytarz przed gabinetem, by tam ocenić stroje i przyznać punkty. W skład Komisji Konkursowej wchodzi troje członków Samorządu Uczniowskiego oraz jeden z nauczycieli naszej szkoły.
Konkurs odbędzie się 01.06, w trakcie spotkań z wychowawcami na drugiej i trzeciej godzinie lekcyjnej.
Życzymy dużo kreatywności i powodzenia.
Pan Michał i Pan Tomek.