• (68) 4752275
  • dyrektor@ze1swiebodzin.edu.pl
  • os. Łużyckie 28, 66-200 Świebodzin
Rok Szkolny 2020/2021
Konkurs Wyzwanie – Programowanie PixBlocks

Konkurs Wyzwanie – Programowanie PixBlocks

Zapraszam do udziału w nowym szkolnym konkursie programistycznym dla uczniów w wieku od 6 do 11 lat. Wspólnie możemy uratować Internet i powalczyć o jedną z nagród. Rejestracja ruszyła w poniedziałek 29 marca!
Wpisz KOD KLASY N6WCNM i uzupełnij go w formularzu rejestracyjnym lub w ustawieniach konta aplikacji PixBlocks
– Pobierz aplikację PixBlocks
– Załóż darmowe konto
– Zapisz się wypełniając formularz w aplikacji PixBlocks
– Zaproś kolegów szkoły z największą liczbą uczestników zdobywają nagrody specjalne

Sprawdź jak to zrobić:

Zadania konkursowe
Zadania konkursowe pojawią się na Twoim koncie PixBlocks w specjalnej zakładce punktualnie o 12:00. Czas rozwiązywania zadań, na podstawie którego wyłaniamy zwycięzców konkursu, liczony jest niezależnie dla wszystkich uczestników od 12:00, dlatego pamiętaj, aby być gotowym punktualnie.

Zwycięzcy
O zwycięstwie w każdej z tur decyduje czas rozwiązywania zadań konkursowych. W każdej turze wyłonimy 3 zwycięzców nagród głównych – telefonów REALME C11. 50 pierwszych osób otrzyma też nagrodę w postaci pakietu startowego Heroo Mobile.

Wielki finał
Każda z osób, która weźmie w co najmniej jednej turze ma szansę na awans do WIELKIEGO FINAŁU i rywalizację o laptop Lenovo IdeaPad Gaming. Do wielkiego finału awansuje 200 osób z najlepszymi czasami rozwiązywania zadań w poprzednich turach. Jeśli weźmiesz udział w więcej niż jednej turze, to pod uwagę będzie brany czas najlepszej z nich.

Rejestracja
Rejestracja do konkursu rozpoczyna się 29 marca 2021, a kończy w przededniu 4. tury konkursu. Każdy zarejestrowany uczestnik może wziąć udział w jednej, kilku lub wszystkich turach konkursu.

Wyniki
Wyniki każdej z tur zostaną opublikowane odpowiednio: 20.04 (I tura), 27.04 (II tura), 11.05 (III tura), 18.05 (IV tura) i 25.05 (WIELKI FINAŁ).

Potwierdzenie udziału przez rodzica
Aby wziąć udział w konkursie niezbędna jest zgoda Twojego opiekuna. Twój opiekun może wypełnić formularz zgłoszeniowy razem z Tobą lub możesz podać jego adres e-mail, na który wysłane zostanie potwierdzenie udziału. Jeśli wypełniasz formularz samodzielnie, uprzedź swojego opiekuna, że na jego e-mail zostanie wysłana wiadomość.
Pamiętaj, że poprawne potwierdzenie udziału przez opiekuna jest niezbędne, aby wziąć udział w konkursie.

Chcesz wiedzieć więcej? REGULAMIN KONKURSU

Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie:
https://pixblocks.com/konkurs/wyzwanie-programowanie

Powodzenia! W razie problemów i wątpliwości proszę o kontakt 🙂
nauczyciel informatyki

 566 Liczba odwiedzin,  22 Liczba dzisiejszych odwiedzin