Mamy zwycięzców!

Wyniki  I  etapu  ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego „Nasza Ziemia”- środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro.

W kategorii klas 4-6- konkurs plastyczny
Michalina Bińczycka klasa 6c

Gabriela Wysocka klasa 6f

W kategoria klas 7-8 konkurs wiedzy geologicznej , który polegał na napisaniu pracy na jeden z trzech tematów:  „Moje spotkanie z krasem”, „Jaskinia otwarta księga wiedzy”, „Ósmy kontynent”.

Hanna Szymkowiak klasa 7g,

Praca „Jaskinia otwarta księga wiedzy„ zachwyciła komisję.

Teraz czeka ją przygotowanie do  drugiego etapu. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki.

Przedstawiamy prace, które brały udział w konkursie. Wszystkie równie piękne i interesujące. Bardzo dziękujemy za udział w konkursie i godne reprezentowanie naszej szkoły

Marii Iwan 5a, Vanessie Smal z kl. 5a, Mai Gleszczyńskiej  z kl. 5b, Aleksandrze Drzewieckiej z kl. 5b, Mai Tomaszewskiej  z kl. 6b, Marcelowi Piechowicz z kl.6e, Mateuszowi  Bohonos z kl. 6f za piękne prace plastyczne Marice Piechowicz  z kl. 8b za interesującą pracę na temat „Moje spotkanie z krasem- Błękitne groty i formacje skalne”. Amelii  Dawidowicz  z kl. 8c  za równie ciekawą pracę na temat„ Jaskinia otwarta księga wiedzy”.

Małgorzata Kowalczuk, Urszula Sawicka