Kolorowy Dzień Dziecka

1 czerwca, po raz pierwszy w historii naszej szkoły zorganizowany został konkurs na najlepiej i najliczniej przebraną klasę w starszej grupie wiekowej (klasy 4-8). Uczniowie mieli do wyboru kilka kategorii w zakresie wyboru stroju, między innymi:

• Najbardziej Kolorowe Przebranie
  • Odjechana Fryzura
  • Retro-Ciuchy
  • Wymarzony Zawód
  • Totalna  Abstrakcja

Ideą konkursu było przebranie jak największej liczby uczniów w każdej klasie. Dwie komisje składające się z przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego, a także Pani  Krystyny Giecołd  oraz Pani Anety Raczykowskiej oceniały ilość przebranych osób oraz  kreatywność w przygotowaniu przebrania.

Do wspólnej zabawy włączyła się spora ilość klas, jednakże najliczniej i najlepiej przebraną klasą okazała się być klasa Pani Małgorzaty Stańko – VII F. Klasa otrzymała Puchar Samorządu Uczniowskiego, oraz słodki upominek. W przyszłym roku puchar Samorządu Uczniowskiego ponownie trafi w ręce najlepiej i najliczniej przebranej klasy.  Tegoroczni zwycięzcy będą musieli postarać się, by obronić wywalczone trofeum.