Euro 2020

Koleżanki i koledzy, Młodzi Kibice!

Już w piątek, 11 czerwca, usłyszymy pierwszy gwizdek rozpoczynający zmagania piłkarzy z wielu krajów Europy. To właśnie wtedy zaczyna się wielkie święto sportu, święto piłki nożnej – Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej Euro 2020.

Samorząd Uczniowski, działając wspólnie z Małym Samorządem, proponuje Wam akcję, w której pokażemy całemu światu jak dumni jesteśmy z reprezentacji naszego kraju. Zapraszamy Was do wspólnego kibicowania. W piątek ubierzcie się w barwy narodowe, weźcie ze sobą do szkoły gadżety kibica – prosimy jednak o to, żeby nie przynosić do szkoły trąbek, wuwuzeli oraz innych wydających głośne dźwięki akcesoriów.

Przypominamy wszystkim, że do Euro zakwalifikowały się również reprezentacje Ukrainy, Rosji, Niemiec oraz Turcji – w naszej szkole mamy uczniów pochodzących z tych Państw. Pokażmy wszystkim, że możemy cieszyć się tym wydarzeniem wspólnie wspierając różne reprezentacje narodowe.

Pamiętajcie o szacunku do symboli narodowych! Nie wyobrażamy sobie niewłaściwego traktowania flagi oraz godła.