Rok Szkolny 2021/2022
Pasowanie na przedszkolaka w PP8

Środa 13 października 2021 r. zapisze się w pamięci każdego trzylatka. Dlaczego? Otóż tego dnia najmłodsze dzieci oficjalnie wstąpiły do grona naszej przedszkolnej społeczności. Zanim to jednak nastąpiło nasi podopieczni przed swoimi rodzicami, a także dyrekcją Zespołu Edukacyjnego nr 1 zaprezentowali przygotowane wierszyki, piosenki oraz taniec. To ich pierwszy poważny występ przed publicznością i niesamowite przeżycie. Zebrani rodzice mieli wielki powód do dumy, że ich pociechy dzielnie ślubowały, że od dziś będą przychodziły z uśmiechem do przedszkola, że będą słuchały swoich pań, sprzątały zabawki i zgodnie się bawiły. Po części artystycznej pani dyrektor oraz pani wicedyrektor dokonały uroczystego pasowania, a na pamiątkę tego wydarzenia każdy (już) przedszkolak otrzymał dyplom. Dziękujemy radzie rodziców za prezenty dla grup. Sprawiły dzieciom wiele radości.