Witaj szkoło!

Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2020/2021 pragniemy złożyć serdeczne życzenia dla całej społeczności szkolnej. Wszystkim naszym Uczniom, a szczególnie tym, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z nauką, życzymy, aby spełniły się Wasze marzenia o szkole, aby zdobyta wiedza pozwalała Wam rozwijać pasje i zainteresowania oraz umożliwiała osiąganie kolejnych sukcesów w następnych etapach edukacji, aby szkoła była dla Was tym miejscem, do którego będziecie przychodzić z chęcią i gdzie nawiążecie nowe przyjaźnie. Wszystkim Rodzicom i Opiekunom naszych uczniów, życzymy cierpliwości i konsekwencji w wychowywaniu młodego pokolenia oraz miłych przeżyć związanych z osiągnięciami Waszych podopiecznych. Aby w tym roku mieli Państwo wiele powodów do radości  i dumy z Waszych dzieci. Nauczycielom życzymy zadowolenia z wykonywanej pracy, wiele zdrowia i wytrwałości, które pozwolą osiągnąć sukces zawodowy i szczęście osobiste. Wszystkim życzymy, żeby ten rok szkolny przyniósł wiele zadowolenia z wielkich i małych osiągnięć, żeby obfitował w życzliwość, szacunek, a także żeby szkoła była środowiskiem przyjaznym wszystkim, gdzie wraca się z przyjemnością.

Dyrekcja oraz  Grono Pedagogiczne Zespołu Edukacyjnego nr 1 w Świebodzinie