Rok Szkolny 2022/2023
SUKCESY UCZNIÓW W KONKURSIE HUMANISTYCZNYM ALFIK

17 lutego miało miejsce podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu Humanistycznego Alfik. W tym roku szkolnym aż 31 uczniów z klas 4 – 8 wzięło udział w konkursie i 9 z nich odniosło sukces. Trzy uczennice otrzymały Dyplom za bardzo dobry wynik: Marcelina Słota z kl. 4a – 1. miejsce w województwie, Helena Juszkiewicz z kl. 6b – 1. miejsce w województwie, Iga Golik z kl. 8a – 3. miejsce w województwie. Sześcioro uczniów zdobyło Dyplom za dobry wynik w konkursie: Maria Kościukiewicz z kl. 4a, Jan Olewski z kl. 4a, Szymon Golik z kl. 6b, Marta Zagdańska z kl. 6b, Julia Wolin z kl. kl. 8b, Hanna Hoppen z kl. 8a. Oprócz dyplomów uczniowie otrzymali nagrody w postaci bonów podarunkowych empik i notatników ufundowanych przez szkołę, które uczniom wręczyła wicedyrektor Monika Kuczejko. Gratulujemy uczniom i życzymy kolejnych sukcesów w konkursach polonistycznych.

Tekst i zdjęcia: Izabela Statkiewicz