Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

Przeczytane książki rozwijają wyobraźnię i często stają się inspiracją do tworzenia prac plastycznych. Uczniowie Naszej  Szkoły z zaangażowaniem przystąpili do konkursu plastycznego ogłoszonego przez szkolną bibliotekę  na temat „Książka, którą warto przeczytać – konkurs na projekt okładki promującej czytelnictwo”.

Również w związku z Międzynarodowym Dniem Postaci z Bajek, który jest obchodzony 5 listopada, uczniowie klas IV naszej Szkoły przygotowali prace  na ogólnopolski konkurs plastyczny  „Odbicie duszy, zwierciadło serca – baśniowy portret w ramie zamknięty”  pod honorowym patronatem Burmistrza Ropczyc oraz TVP3 Rzeszów.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie. Zachęcamy wszystkich do rozwijania swoich zainteresowań czytelniczych i plastycznych, co może być okazją do aktywnego i twórczego spędzania czasu.