Rok Szkolny 2022/2023
Pomóżcie, jeśli los zwierzaków nie jest Wam obojętny

Szkolny Klub Wolontariatu  przyłączył się do działań na rzecz pomocy zwierzętom. Tym razem pomagamy podopiecznym z Azylu na Koziej.

• Stowarzyszenie Azyl na Koziej prowadzi bazarek. Dochód ze sprzedaży fantów jest przeznaczony na pomoc zwierzakom.
    Dlatego, jeśli masz przedmioty, których już nie potrzebujesz i które są w dobrym stanie, przynieś je do szkoły, do sali 19. Zostaną one przekazane do schroniska.

Na bazarek zbieramy m.in.:
– artykuły szkolne i biurowe
– książki, gry, kolorowanki
– biżuterię
– zabawki, maskotki
– ozdoby, np. decoupage, makrama, świeczniki, ceramika, szkatułki
– płyty winylowe

• Nasi Wolontariusze prowadzą również zbiórkę pieniędzy przeznaczonych na szczepienie i leczenie zwierzaków oraz kupno dobrej jakości karmy. Zbiórka będzie przeprowadzana we wszystkich klasach  w piątek na 4 lekcji. Zbiórkę rozpoczynamy już w piątek  10 marca; potrwa ona do końca miesiąca.

Stowarzyszenie Azyl na Koziej  w imieniu swoich podopiecznych prosi o pomoc. Nawet najdrobniejsza wpłata to duże wsparcie  w opłacaniu wizyt u weterynarza, kupowaniu leków i specjalnej karmy dla psów i kotów!  Szkolny Klub Wolontariatu również dołącza się do tej prośby.