Rok Szkolny 2022/2023
XX IV Turniej o przechodni puchar Dyrektora SP 2 Świebodzin

” Gdy emocje opadną jak po wielkiej bitwie kurz …”

XXIV turniej w Dwa Ognie organizowany przez Szkołę Podstawową numer 2 w Świebodzinie za nami. Nasi Kornelowcy 24.03 rywalizowali w corocznym wiosennym turnieju klas czwartych w Dwa Ognie. Turniej odbywał się w systemie każdy z każdym. Mecze trwały po 10 minut o wynikach końcowych decydowały punkty czyli celne zbicia.

Nasi uczniowie pokazali się z bardzo dobrej strony. Na siedem rozegranych meczy nasi Kornelowcy wygrali pięć oraz niespodziewanie jeden przegrywając z SP1 Świebodzin 14 – 12. Nawet pewna wygrana 16 – 10 z SP2 , która wygrała zawody nie pozwoliła na sięgnięcie przechodniego pucharu. Niestety regulamin nie bierze bezpośredniego wyniku w momencie gdy dwie drużyny mają po tyle samo punktów tylko ilość zdobytych trafień. Nam do pełni szczęścia w małej tabeli zabrakło tylko i aż dwa trafienia żeby zdobyć pierwsze miejsce. Ostatecznie zajmujemy drugie miejsce i jesteśmy bardzo zadowoleni z naszych uczniów.

Dziękujemy Szkole Podstawowej numer 2 w Świebodzinie za zaproszenie i super zabawę. Widzimy się za rok !

W zawodach brały udział następujące szkoły:

SP2 Świebodzin

SP2 Świebodzin – oddział uczniów z Ukrainy