Dzień Niepodległości

Drodzy Uczniowie! Wielkimi krokami zbliża się bliskie sercu każdego patrioty święto – Dzień Niepodległości. W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną nie możemy świętować wspólnie, w sposób w jaki robiliśmy to wcześniej, dlatego też proponujemy Wam inną formę – stworzenie krótkich „Życzeń dla Niepodległej”.
Nagrajcie krótki, maksymalnie 30-sekundowy filmik (wykorzystajcie do tego celu telefon komórkowy, tablet lub komputer) i prześlijcie go do p. Michała Dalidowicza na adres: michal.dalidowicz@ze1swiebodzin.edu.pl (lub przez Librusa) do niedzieli 7 listopada.
Nagrania zostaną zmontowane w jeden, wspólny film i umieszczone na stronie oraz profilu facebook szkoły. Autor najciekawszego filmu zostanie nagrodzony dyplomem i nagrodą rzeczową.
Pamiętajcie, że to szczególny dzień – święto narodowe, dlatego przygotujcie się do filmu właściwie. Nagrajcie go w stroju galowym oraz samodzielnie wykonajcie kokardę narodową (kotylion), który przypniecie do koszuli lub bluzki. Przesłanie filmiku jest równoważne z wyrażeniem zgody na publikacje wizerunku dziecka. (Zgodę na publikację wizerunku podpisywali Państwo przy zapisie dziecka do szkoły).
Plik wideo (Życzenia dla Niepodległej), nazwijcie używając swojego imienia i nazwiska oraz symbolu klasy, z której jesteście.  Na przykład: jan.kowalski4a.avi
Wszelkich informacji na temat tego wydarzenia udzielają opiekunowie Samorządu Uczniowskiego
Pan Michał Dalidowicz michal.dalidowicz@ze1swiebodzin.edu.pl Pan Tomasz Mikołajczyk tomasz.mikolajczyk@ze1swiebodzin.edu.pl
Pytania dotyczące sposobu wykonania kokardy narodowej proszę kierować do Pani Urszuli Sawickiej urszula.sawicka@ze1swiebodzin.edu.pl