Rok Szkolny 2022/2023
ZRÓBMY SZUM WOKÓŁ WODY !

W naszej szkole odbył się konkurs ZRÓBMY SZUM WOKÓŁ WODY ! Był on podsumowaniem zdobytej wiedzy podczas obchodzenia Światowego Dnia Wody. Na lekcjach geografii i biologii oglądaliśmy filmy, dyskutowaliśmy, rozwiązywaliśmy quizy, tworzyliśmy materiały informacyjne o wodzie. Uczniowie wiedzą, że oszczędzanie wody to za mało i jako mieszkańcy Ziemi są za to odpowiedzialni. Do konkursów zgłosili się uczniowie klas 5, 6 i 8. Ochotnicy musieli rozwiązać test wykazując się znajomością zagadnień związanych z wodą. Testy różniły się skalą trudności. Rywalizowaliśmy w dwóch kategoriach wiekowych klasy 5-6, klasy 7-8.

Oto zwycięzcy:

Klasy piąte: I miejsce – Karmen Obuchowska kl. 5a, II miejsce – Tomasz Ziółkowski kl. 5b , III miejsce Izabela Wolin kl. 5b. Klasy szóste : I miejsce- Aleksander Hajdus kl. 6c, II miejsce – Oliwier Berezowski kl. 6c, nie przyznano III miejsca. Klasy ósme: I miejsce Mateusz Bohonos kl. 8a, II miejsca : Piotr Okowiński kl. 8c i Julia Wolin kl. 8b, III miejsca: Maja Tyliszczak kl. 8b i Marcel Piechowicz kl. 8e.

Dziękuję za liczne uczestnictwo. Zwycięzcom składam gratulacje.

Małgorzata Kowalczuk