Rok Szkolny 2022/2023
KOLEJNY  WIELKI  SUKCES  NASZYCH  SPORTOWCÓW !!!  ZDOBYWAMY BRĄZOWY MEDAL  !!!

19 maja br. reprezentacja naszej szkoły chłopców z rocznika 2010 w składzie:

Bartosz Cygański, Ignacy Morawski, Michał Słota, Olivier Zjawin, Piotr Czuba, Bartosz Łukaszewicz  (uczniowie klasy 6a)

wzięła udział w Finale Wojewódzkim Czwórboju Lekkoatletycznego rozegranym w Międzyrzeczu. Do rywalizacji sportowej przystąpiło dwanaście szkół z naszego województwa. Program zawodów obejmował następujące konkurencje: rzut piłeczką palantową, skok w dal, bieg krótki – 60m oraz bieg długi – 1000m. Po rozegraniu pierwszych dwóch konkurencji zajmowaliśmy czwarte miejsce. Chłopcy dołożyli wszelkich starań i po pięknej walce w ostatecznym rozrachunku zajęli TRZECIE MIEJSCE, zdobywając BRĄZOWY MEDAL.

Do sukcesu swoją cegiełkę dołożył Marek Karpiński (klasa 4d), który reprezentował szkołę w zawodach na etapie powiatowym.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie.

Życzymy kolejnych sukcesów sportowych.

opiekun grupy: Agnieszka Wawrzyniak