Rok Szkolny 2022/2023
!!! IGNACY  MORAWSKI  WICEMISTRZEM POLSKI !!!

Dnia 2 czerwca br. w miejscowości Grunwald w województwie warmińsko-mazurskim odbyły się MISTRZOSTWA POLSKI w indywidualnych biegach przełajowych.

Reprezentant naszej szkoły, IGNACY MORAWSKI po bardzo dobrym biegu zajął wysokie DRUGIE MIEJSCE, zdobywając SREBRNY MEDAL.

Biegi odbyły się na historycznych Polach Grunwaldu i zgromadziły ponad 800 uczestników. Trasy przełajowe zostały przygotowane przez Warmińsko-Mazurski Szkolny Związek Sportowy.

Nasz zawodnik miał do pokonania dystans około 800m. Nie było łatwo. Pogoda nie sprzyjała biegaczom. Było wietrznie, dlatego też osiągnięcie dobrego wyniku było dużym wyzwaniem, ale udało się i jesteśmy z tego sukcesu niezmiernie dumni.

Ignacemu, jeszcze raz bardzo gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Opiekun: Agnieszka Wawrzyniak