UWAGA #konkurs

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do zapisów na darmowe warsztaty. Na szkoły z największą ilością uczestników (uczniów i nauczycieli) zapisanych na wydarzenie “Szkoła z Gigantami” czekają wyjątkowe nagrody – vouchery na nowy sprzęt IT dla szkoły oraz kursy dla uczniów i nauczycieli.

I miejsce – Certyfikat Złotego Partnera dla szkoły, voucher o wartości 3 000 zł na nowy sprzęt IT, voucher dla najlepszego ucznia na wybrany kurs semestralny w szkole Giganci Programowania oraz zamknięte szkolenie dla kadry pedagogicznej z narzędzi do nauczania online;

II miejsce – Certyfikat Srebrnego Partnera dla szkoły, voucher o wartości 2 000 zł na nowy sprzęt IT, voucher dla najlepszego ucznia na wybrany kurs semestralny w szkole Giganci Programowania oraz zamknięte szkolenie dla kadry pedagogicznej z narzędzi do nauczania online;

III miejsce – Certyfikat Brązowego Partnera dla szkoły, voucher o wartości 1 000 zł na nowy sprzęt IT, voucher dla najlepszego ucznia na wybrany kurs semestralny w szkole Giganci Programowania oraz zamknięte szkolenie dla kadry pedagogicznej z narzędzi do nauczania online.

Pozostałe 7 szkół z pierwszej 10-tki otrzyma voucher dla najlepszego ucznia na wybrany kurs dodatkowy online w szkole Giganci Programowania oraz zestaw książek do nauki programowania.

Każda szkoła, z której na zajęcia zapisze się powyżej 30 uczniów, otrzyma certyfikat uczestnictwa w Warsztatach