Film religia

Adwent i Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż…
Kochani,
już za nami Uroczystość Chrystusa Króla, za chwilę pierwsza niedziela adwentu i czas przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. W tym roku czas ten jest inny niż w latach ubiegłych. Nie będzie możliwości spotkania się w szkole i podzielenia się opłatkiem, wspólnego zaśpiewania kolędy i osobistego złożenia życzeń. Mamy zatem dla Was propozycję. Zapraszamy Was, Drodzy Uczniowie klas 1-8, abyśmy to uczynili w sposób wirtualny, ale szczery. Waszym zadaniem jest nagranie ok. 30 sekundowego filmu, na którym złożycie życzenia kolegom, koleżankom, nauczycielom, pracownikom szkoły, mieszkańcom Świebodzina, gminy Świebodzin… Zachęcamy również, aby podczas składania życzeń zadbać o otoczenie, jakaś dekoracja świąteczna, szopka, lampki, biały obrus, opłatek, świeca, żłóbek… Można też zagrać kolędę na jakimś instrumencie lub zaśpiewać z podkładem lub bez. Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, czas rodzinny, dlatego też zapraszamy abyście nagrali filmy ze swoją rodziną, z domownikami, rodzeństwem, rodzicami… Oczywiście nie jest to obowiązek, wszystko w wolności i na miarę waszych możliwości. Filmiki proszę przesyłać na adres katechetki naszej szkoły: danuta.karbownik.religia@gmail.com Na filmiki czekamy do 12 grudnia włącznie.
Życzymy twórczej pracy i do zobaczenia 🙂
Zespół Katechetyczny ZE 1