Uroczysta Akademia dla Seniorów w PP8

Dnia 13.11.2023 r. w naszym przedszkolu gościliśmy kolejny raz Seniorów z Wilkowa, którzy uczestniczyli w uroczystej akademii z okazji 105 rocznicy odzyskania Niepodległości  przez Polskę, przygotowanej przez grupę „Poszukiwaczy” i „Analityków”.
Mali patrioci wraz z seniorami odśpiewali hymn narodowy, a następnie zaprezentowali wiersze, piosenki, pieśnie patriotyczne oraz taniec „Krakowiak” przy którym braw i owacji nie było końca.
       Z okazji zbliżającego się Dnia Seniora, dzieci wręczyły gościom słodkie upominki i herbatki na umilenie długich i chłodnych jesienno-zimowych wieczorów. Nie zabrakło  łezki w oku, wzruszeń, gratulacji, życzeń i ogromnych braw.
Seniorzy wraz z dziećmi  nawiązały szczególną więź, która pozostanie w pamięci na długi czas.

Bernadeta Wolska
Małgorzata Kusy