Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Prosimy o wsparcie i pomoc dla Jasia Dudarskiego!

Jaś jest uczniem naszego Przedszkola nr 8. We wrześniu tego roku chłopiec zachorował na złośliwy nowotwór pnia mózgu. W celu zebrania pieniędzy na leczenie, nasz Zespół Edukacyjny nr 1, zarówno Przedszkole jak i Szkoła organizuje kiermasz świąteczny

„Straganik dla Jasia”.

Prosimy Was o wykonanie rękodzieł związanych  ze Świętami Bożego Narodzenia (bombki, stroiki, choinki itp.)

Zostaną one sprzedane na kiermaszu, który odbędzie się w dniach 17-18 grudnia 2020 roku przed wejściem do Przedszkola nr 8.

Wykonane prace prosimy dostarczyć do portierni szkoły w dniach 15-16 grudnia do godziny 15.00

Całkowity dochód ze sprzedaży będzie przekazany na leczenie Jasia !

Ze względu na trudny czas pandemii, sprzedaż będzie się odbywała w reżimie sanitarnym i z zastosowaniem obowiązujących zasad higieny.

Wszystkim włączającym się w akcje będziemy bardzo wdzięczni!