Nasze artystyczne sukcesy

Jak każdego roku nasi uczniowie z zaangażowaniem przystąpili do Powiatowego Konkursu Plastycznego „Świebodzin w oczach dziecka”, wykonując wiele pięknych i oryginalnych prac. W tym roku była to już XXVIII edycja. W dniu 05 marca 2024 r. konkurs został rozstrzygnięty. Spośród 314 prac nadesłanych z 15 szkół i ośrodków edukacyjnych  Jury postanowiło przyznać 10 równorzędnych  nagród i 20 wyróżnień.

Wśród nagrodzonych znalazła się praca uczennicy kl.5a Alicji Obary. Wyróżnienia otrzymali: Matylda Józefowska kl.3b, Natalia Kaczmarek kl.5b, Marcelina Słota kl.5a, Antonina Wolańska kl.6c, Roman Sukhyi kl.6b.

W środę 20 marca o godz.12.00 w Muzeum Regionalnym w Świebodzinie odbędzie się uroczysty wernisaż, podczas którego laureaci otrzymają dyplomy i nagrody.

Serdecznie dziękujemy uczniom i nauczycielom za udział i twórcze przygotowanie prac konkursowych. Gratulujemy sukcesów😊

Urszula Sawicka