• (68) 4752275
  • dyrektor@ze1swiebodzin.edu.pl
  • os. Łużyckie 28, 66-200 Świebodzin
Rok szkolny 2023/2024
Bezpieczeństwo podczas wakacji

Bezpieczeństwo podczas wakacji

5 czerwca 2024 r. naszą szkołę odwiedzili przedstawiciele Specjalistycznej Służby Poszukiwawczo – Ratowniczej oraz Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie, którzy przeprowadzili wśród uczniów prelekcje dotyczące bezpieczeństwa podczas wakacji. Uczniowie dowiedzieli się, jak rozważnie spędzać czas nad akwenami wodnymi, poznali zasady udzielania pierwszej pomocy oraz uczestniczyli w krótkiej prezentacji sprzętu ratowniczego.

Dziękujemy przedstawicielom Specjalistycznej Służby Poszukiwawczo – Ratowniczej oraz Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie za wspieranie działań profilaktyczno – wychowawczych szkoły.

Jednocześnie życzymy wszystkim naszym uczniom, aby ten wakacyjny czas był dla nich zarówno przyjemny, jak i bezpieczny.