• (68) 4752275
  • dyrektor@ze1swiebodzin.edu.pl
  • os. Łużyckie 28, 66-200 Świebodzin
Rok szkolny 2023/2024
Olimpiada Sportowa Przedszkolaków

Olimpiada Sportowa Przedszkolaków

 Dnia 11.06.2024r. na Hali Sportowej w Świebodzinie odbyła się Olimpiada Sportowa Przedszkolaków pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta. Organizatorem imprezy było Publiczne Przedszkole nr 3 w Świebodzinie. W Olimpiadzie uczestniczyły przedszkolaki z Publicznego Przedszkola nr 3, Publicznego Przedszkola nr 4, Publicznego Przedszkola nr 5, Publicznego Przedszkola nr 6, Przedszkole  w Gościkowie, Przedszkole w Neuenhagen bei Berlin oraz nasze Przedszkole nr 8, które  reprezentowały dzieci z grupy „Analitycy”.
Celem Olimpiady było rozwijanie sprawności ruchowej, kształtowanie formy rywalizacji sportowej, integracja przedszkolaków. Zawody budziły wśród dzieci wielkie emocje. Nasze przedszkolaki wróciły szczęśliwe zajmując 1 miejsce.  Analitycy otrzymali dyplom, medale, puchar oraz nagrody rzeczowe. To był niezapomniany, pełen pozytywnych wrażeń dzień.
 
M. Kusy