Rok Szkolny 2024/2025
Charytatywny kiermasz ciast dla powodzian!

Powódź, która nawiedziła południe naszego kraju, zniszczyła nie tylko domy, ale i miejsca, które są sercem każdej lokalnej wspólnoty – szkoły.  W związku z tym Ministerstwo Edukacji Narodowej uruchomiło program „Szkoły Szkołom”, do którego przyłączył się również nasz Zespół Edukacyjny nr 1. Akcja polega na pomocy konkretnej placówce, która ucierpiała w wyniku powodzi.  Dlatego w dniach 21-23 października odbędzie się u nas kiermasz ciast, z którego dochód zostanie przekazany Szkole Podstawowej w Krosnowicach (gmina Kłodzko), której chcemy pomóc. Zachęcamy wszystkich, Rodziców, Uczniów, Nauczycieli oraz Pracowników naszej szkoły do włączenia się w akcję i upieczenie ciast, ciastek lub muffinek jak również zakup słodkości. Wypieki będą sprzedawane podczas przerw międzylekcyjnych przez naszych wolontariuszy.

Opiekunki Szkolnego Klubu Wolontariatu: Justyna Mickaniec i Joanna Zagdańska