Koło biologiczne Świebodzinskie Granty Oświatowe

Zapraszamy uczniów klas 4-8 do wzięcia udziału w zajęciach koła biologicznego realizowanych w ramach Świebodzińskiego Grantu Oświatowego „Szkoła życia 2: #botanika i #zoologia – jako kontynuacja przyrodniczych zajęć pozalekcyjnych dla uczniów SP6 w Świebodzinie”
Zajęcia będą się odbywać od przyszłego tygodnia we wtorki i czwartki na ósmej godzinie lekcyjnej (od godziny 14:30). W bieżącej edycji zaplanowane zostały spotkania online w poznańskim ZOO (4 spotkania), warsztaty przyrodnicze z egzotycznymi zwierzętami (4 spotkania) praktyczne warsztaty dotyczące preparacji zwierząt oraz cykl warsztatów „Przyroda wokół nas”, których celem jest odkrywanie przez uczniów przyrody lokalnej (okolice szkoły) oraz stworzenie bazy zdjęć i nagrań upowszechnionych online.
Potwierdzenie chęci uczestnictwa w zajęciach proszę wysłać za pomocą DE Librus do nauczycielki biologii, p. Karoliny Stróżyk.