Test Wiedzy Szkolnych Kas Oszczędności

Zapraszamy do udziału w konkursie!
Sprawdź, czy jesteś Mistrzem wiedzy SKO!
Nie zwlekaj, już dziś kliknij w link, sprawdź i utrwal swoją wiedzę! W komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku pochwal się osiągniętym wynikiem 🙂
Zanim przystąpisz do rozwiązywania testu, zapoznaj się z najważniejszymi informacjami:
1. Test zawiera 10 pytań.
2. Przy każdym pytaniu znajdziesz odpowiedzi. Tylko jedna jest poprawna.
3. Czas na wykonanie testu wynosi 30 minut
Możesz powtarzać i poprawiać odpowiedzi, a na koniec testu dostaniesz dyplom Mistrza wiedzy SKO! (do samodzielnego wygenerowania i wydruku).
Im więcej biorących udział tym więcej punktów dla naszej szkoły!
Adres strony konkursu:
www.pkobp.pl/test-sko
kod szkoły: 734
poziom: proszę wpisać swoją klasę ale bez literki np. jeśli jesteś uczeniem klasy 5a to wpisujesz tylko cyfrę 5. Zaloguj się poprzez poprawne wypełnienie wszystkich pól, a następnie kliknij przycisk „Rozpocznij test”.

Pytania testowe zostały opracowane w oparciu o udostępniony przez Bank sylabus ( link).  Uczniowie, którzy zapoznają się z sylabusem oraz powtórzą wiedzę ze wskazanych w nim materiałów edukacyjnych SKO, powinni bez problemu otrzymać pozytywy wynik testu (co najmniej 70% poprawnych odpowiedzi). Istnieje bowiem możliwość powtarzania testu aż do uzyskania zaliczenia.

UWAGA! Każdy uczestnik biorący udział w konkursie otrzyma drobny upominek ze szkoły, pochwałę z zachowania do dziennika oraz wygenerowany automatycznie dyplom!