Dzień dziecka w PP8

Dzień Dziecka w przedszkolu, czyli na indiańskiej ścieżce. I czerwca obchodziliśmy hucznie Dzień Dziecka. Zajęcia w grupach rozpoczął indiański okrzyk wszystkich grup przedszkolnych. Każdy mały indianin miał do pokonania indiańską ścieżkę prób i za każde prawidłowo wykonane zadanie dzieci zdobywały kolorowe pióra. Następnie nadano każdemu przedszkolakowi indiańskie imię. Każdy mały członek indiańskiego plemienia otrzymał od wodza Mądrego Orła certyfikat. Po wesołych zabawach przedszkolaków w indiańskiej wiosce nastał czas na zdrowe przekąski. Na zakończenie wszystkie grupy zebrały się na placu przedszkolnym i wspólnie bawiły się przy muzyce. Zwieńczeniem imprezy było rozbicie przez wybrane dzieci oraz Wodza piniaty, w której czekały słodkie niespodzianki.