Rok Szkolny 2021/2022
Powitanie pierwszoklasistów!

1 września to dla wszystkich uczniów i nauczycieli dzień rozpoczęcia nowego roku szkolnego, dzień szczególnie ważny dla pierwszoklasistów. Pani dyrektor Małgorzata Puchacz i wicedyrektor Jolanta Ranosz powitały tegorocznych pierwszaków na placu przed szkołą. Pani dyrektor życzyła dzieciom, by zdobywanie wiedzy było fascynującą, piękną przygodą, odkrywaniem nauki i jej praw, rozwojem uzdolnień i zainteresowań. Życzyła również, aby czas spędzany w szkole był radosny, bezpieczny, ale i pracowity. Następnie dzieci udały się ze swoimi wychowawcami do klas. Podczas krótkich zajęć dowiedziały się, jak bezpiecznie poruszać się po drogach, wzięły udział w grach i zabawach integracyjnych. Na koniec otrzymały prezenty – „Kuferki ucznia” ufundowane przez Gminę Świebodzin oraz ZWKiUK.