Rok Szkolny 2021/2022
Konkurs Programistyczny Koduj z Gigantami!

Z okazji 9 edycji warsztatów „Koduj z Gigantami” wystartował konkurs dla Szkół oraz uczniów w DWÓCH grupach wiekowych!

Do udziału w rywalizacji zapraszam uczniów klas 1-4 oraz uczniów klas 5 i starszych! Co należy zrobić?
W przypadku uczniów klas 1-4, szkoła przeprowadza wewnętrzny konkurs wśród uczniów, których zadaniem będzie stworzenie projektu programistycznego, wykonanego w programie Scratch (np. gra lub animacja), pt. „Starcie Gigantów”.
Uczniowie klas 5 i starsi muszą stworzyć projekt programistyczny strony internetowej wykonanej w programie Glitch (forma dowolna), pt. „Starcie Gigantów”. Najlepsze wybrane projekty szkoła zgłasza do konkursu. „Starcie Gigantów” to konkurs dla młodych miłośników gier i programowania, którzy pragną przenieść swoje fantastyczne pomysły do wirtualnego świata, tworząc swój własny projekt w Scratchu i Glitchu!

Uwaga! Uczestnikiem konkursu może być WYŁĄCZNIE osoba biorąca udział w warsztatach „Koduj z Gigantami” link do zapisów na darmowe warsztaty: https://www.giganciprogramowania.edu.pl/?loyalty_code=LC734173556
Zgłoszenie konkursowe może zamieścić wyłącznie szkoła lub nauczyciel odpowiedzialny za projekt.
Spośród wszystkich zgłoszonych projektów zostaną wybrane najlepsze z nich, które wezmą udział w dalszej walce o główne nagrody!
Ich autorzy otrzymają fantastyczne, gamingowe figurki Chibi od firmy Ubisoft. Prace, które zakwalifikują się do finałowego etapu, będą walczyć o szereg bardzo atrakcyjnych nagród!
II i III miejsce:🔸 fotel gamingowy (do dyspozycji ucznia),🔸 słuchawki gamingowe (do dyspozycji ucznia),🔸 klawiatura gamingowa (do dyspozycji ucznia),🔸 1x voucher na „Semestralny kurs programowania” w szkole „Giganci Programowania”.🔸 pakiet gier od Ubisoft.
Wszystkich uczniów gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!
Uwaga! Projekt w Scratchu należy udostępnić na: www.scratch.mit.edu
Projekt strony internetowej prosimy udostępnić na: www.glitch.com
Na Wasze zgłoszenia czekam do 10.10.2021 r.
proszę przesłać na maila: aneta.raczykowska@ze1swiebodzin.edu.pl
Trzymam za Was kciuki, powodzenia!

Regulamin konkursu:
Regulamin_konkurs_dla_uczniów.pdf