Rok Szkolny 2021/2022
Trzymaj Formę – warsztaty

19.05.22r. w Zespole Edukacyjnym odbyły się warsztaty promujące zdrowie pt.” Nasza planeta- nasze zdrowie” prowadzone przez panią Arletę Miśkiewicz inspektora sanitarnego w Świebodzinie dla uczniów klas 4 i 5. Spotkanie odbyło się w ramach realizacji przez naszą szkołę ogólnopolskiego programu edukacji prozdrowotnej pt. „Trzymaj Formę”. Profilaktyka nadwagi i otyłości pod tytułem „ Trzymaj Formę” to edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród młodzieży szkolnej i ich rodzin poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia i zbilansowanej diety. Pani Arleta przypomniała naszym uczniom między innymi zachowania sprzyjające zdrowiu  i katalog zdrowego żywienia. Wiemy co jeść, aby żyć długo i zdrowo w zgodzie z naturą!!!