Rok Szkolny 2021/2022
Seco/Warwick 8g

30 maja br. klasa 8g uczestniczyła w spotkaniu w firmie Seco/Warwick w Świebodzinie. Po zapoznaniu się z zasadami BHP obowiązującymi na terenie firmy oraz krótkim przedstawieniu oferty produktowej, uczniowie zostali oprowadzeni po hali produkcyjnej i zapoznali się tam ze specyfiką i efektami pracy różnych specjalistów- m.in. konstruktorów, elektryków, automatyków oraz pracowników produkcji. Ciekawym punktem spotkania były zajęcia „czary-mary” w laboratorium działu R&D. W trakcie wizyty w Seco/Warwick na uczniów czekało kilka niespodzianek m.in. sztuczny śnieg, tabliczka wytworzona specjalnie dla klasy, pokaz możliwości produkowanych pieców, zamykanie obwodu elektrycznego, quiz z nagrodami. Dziękujemy bardzo za ciekawie i wartościowo spędzony czas!