Rok Szkolny 2021/2022
Drugi dzień indywidualnych zawodów LA za nami.

Tym razem w kategorii Dzieci Starszych rocznik 2009 i młodsi. Nasi uczniowie również w dniu dzisiejszym dali radę co widać po miejscach dających awans do etapu wojewódzkiego.

W dniach 30 – 31.05 odbywały się indywidualne zawody LA w kategorii Młodzik oraz Dzieci Starsze. Nasi uczniowie podczas dwu dni rywalizacji wykonali kawał dobrej pracy co zaowocowało wieloma awansami do szczebla wojewódzkiego. Uczniom, którym nie udało się uzyskać takiego awansu należą się również wielkie brawa za podjęcie walki i pokonanie swoich barier. Zawody były organizowane przez naszą szkołę wraz z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Świebodzinie. Chcielibyśmy podziękować na wstępie naszej Dyrekcji za możliwość udziału w pełnym składzie nauczycieli WF w tym wydarzeniu. Dyrektorowi OSiR w Świebodzinie za sprawą współpracę. Panu Marcinowi Mickancowi za pomoc w uzyskaniu owoców dla wszystkich uczestników zawodów przez dwa dni. Wszystkim obecnym szkołom za obecność i sportową rywalizację. Naszym Kornelowcom za piękną walkę i determinację oraz za pomoc sędziowską w zawodach. Koordynatorami, opiekunami oraz częścią ekipy sędziowskiej był cały zespół ds. Sportu i Rekreacji ZE 1 Świebodzin.