Rok Szkolny 2021/2022
WYNIKI SZKOLNYCH KONKURSÓW ZORGANIZOWANYCH Z OKAZJI DNIA ZIEMI

Z okazji Dnia Ziemi w naszej szkole zostały zorganizowane dwa konkursy dla uczniów klas 4-8: 1. Konkurs na ekologiczną torbę na zakupy. Oceniane były m.in. pomysłowość, samodzielność wykonania, pakowność torby, wytrzymałość, przekaz ekologiczny (naszywki, hasła itp). Spośród wielu pięknych prac nagrodzono: 🏆🥇ex 1 miejsce – Weronika Radkiewicz , kl. 7b, Lena Sobolewska, kl. 8c, Karolina Ratajczak, kl. 8g 🏆🥈wyróżnienia: Natalia Bagińska, kl. 5a, Iga Golik, kl. 7a, Hanna Hoppen, kl. 7a, Maja Siroń, kl. 8b, Hanna Wolnik, kl. 8b, Dominika Niemyt, kl. 8e, Amelia Woźniak, kl. 8g. 2. Konkurs na wykonanie stroju z recyklingu. Oceniane były: wykorzystanie materiałów, kreatywność, trwałość, estetyka wykonania. Nagrodzeni zostali uczniowie: 🏆🥇ex 1 miejsce – Wojciech Korkiewicz, Hanna Szymkowiak, Natalia Śnieg , kl. 8g. 🏆🥈wyróżnienie: Olga Michna, kl. 8d. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za liczny udział w konkursach. Dziękujemy Radzie Rodziców za zasponsorowanie nagród dla laureatów i osób wyróżnionych. Organizatorzy konkursu: Karolina Stróżyk, Ewelina Pałetko-Koloska, Małgorzata Kowalczuk.