Rok Szkolny 2022/2023
Remont stołówki i kuchni zakończony!!!

05 września nasi uczniowie i najstarsze grupy przedszkolaków mogły zjeść posiłek w pięknej, odświeżonej, wyposażonej w nowe stoliki i krzesełka stołówce szkolnej.

W czasie wakacji, w ramach remontu, odnowiona została sala, gdzie uczniowie spożywają posiłki, kuchnia, a także pomieszczenia gospodarcze. Duże zmiany zaszły także na kuchennym zapleczu, które zostało wyposażone w stół mroźniczy, dwie szafy mroźnicze i dwie szafy chłodnicze.

W kwietniu br., by doposażyć i poprawić standard funkcjonującej w naszym Zespole kuchni i jadalni, złożyliśmy wniosek o dofinansowanie w ramach ministerialnego programu „Posiłek w szkole i w domu”. Niestety, nie otrzymaliśmy środków na remont. Zwróciliśmy się wówczas do Burmistrza Świebodzina – pana Tomasza Sielickiego z prośbą o wygospodarowanie środków na ten cel. W czerwcu otrzymaliśmy zgodę na podjęcie działań, dzięki czemu zaplanowane prace zostały wykonane jeszcze przed rozpoczęciem roku szkolnego. Na całe zadanie przeznaczono 118 878,33zł.

W imieniu całej społeczności szkolnej – dziękujemy!!!