Rok Szkolny 2022/2023
Psycholog szkolny – pomoc!

Drogi Uczniu, Rodzicu!

psycholog szkolny, Pani Karolina Kwaśniewska- Towściuk pełni dyżur w Przedszkolu i Szkole od poniedziałku do piątku w godzinach:

Przedszkole                                                              Szkoła

Poniedziałek: 7.30 – 9.30                                          Poniedziałek: 9.30 – 14.30

Wtorek: 8.00 – 10.00                                                 Wtorek: 10.00 – 14.30

Środa: 7.30 – 10.30                                                    Środa : 10.30 – 14.30

Czwartek: 7.30 – 9.30                                                Czwartek: 9.30 – 14.30

Piątek: 8.00 – 10.00                                                    Piątek: 10.00 – 14.30

Konsultacje odbywają się indywidualnie.

Drogi Uczniu !

Psycholog szkolny pomoże Ci w rożnych problemach związanych z funkcjonowaniem w grupie rówieśników bądź z nauką w szkole. Z chęcią Cię wysłucha, doradzi i pokaże sposoby na radzenie sobie w życiu codziennym. Psycholog ma za zadanie pomóc i spojrzeć na dany problem z innej perspektywy.

Psycholog zawsze zachowa w tajemnicy to, co mu powiesz.

Zwróć się do psychologa szkolnego gdy:

– masz problem i nie wiesz, z kim o tym porozmawiać,

– masz problem i nie wiesz, w jaki sposób go rozwiązać,

– czujesz się samotny i nie masz z kim o tym porozmawiać,

– odczuwasz lęk przed szkoła i nie radzisz sobie ze szkolnym stresem,

– masz trudności z kolegami i koleżankami ze szkoły lub klasy,

– nie wiesz, jak postąpić w różnych sytuacjach domowych lub szkolnych,

– masz problemy w komunikacji z rodzicami, nauczycielami lub osobami dorosłymi,

– nie wiesz, co lubisz robić, nie wiesz, jaką wybrać szkołę i zawód w przyszłości.

Drogi Rodzicu !

Psycholog szkolny chętnie pomoże Ci w rozwiązaniu rożnych problemów związanych ze swoim dzieckiem. Psycholog wysłucha Cię, doradzi, pokaże różne sposoby radzenia sobie w życiu codziennym. Spojrzy na problem z innej perspektywy.

Psycholog zachowa w tajemnicy to, co usłyszy.

Zwróć się do psychologa szkolnego, gdy:

– martwisz się o swoje dziecko,

– potrzebujesz porad wychowawczych,

– potrzebujesz wsparcia w trudnej sytuacji rodzinnej,

– chcesz dowiedzieć się w jaki sposób rozmawiać ze swoim dzieckiem,

– chciałbyś poprawić relacje ze swoim dzieckiem.

Zapraszamy uczniów i rodziców do kontaktu z psychologiem szkolnym.