Rok Szkolny 2022/2023
Dyskoteka Szkolna

Drodzy Uczniowie,

z radością ogłaszamy pierwszą (mamy nadzieję, że nie ostatnią) dyskotekę szkolną. Chcemy Was zaprosić na dwa dni wspólnej zabawy przy muzyce:

• 29.09.2022 r. klasy IV-VI
  • 30.09.2022 r. klasy VII-VIII

Dyskoteki zaczną się o godzinie 16:30 i potrwają do 19:00.

Wspólnie ustaliliśmy, że wstęp na dyskotekę połączoną ze zbiórką funduszy na wsparcie leczenia Bartka Goleckiego będzie płatny. Cena biletu 5zł, jednak każdy z Was może wrzucić do puszki większą kwotę, ponieważ całkowity dochód z dyskoteki przekażemy na leczenie naszego ucznia
z klasy VIIIb.

Bartek wymaga leczenia bardzo drogim, nierefundowanym w Polsce lekiem, dlatego też podczas dyskotek będziemy zbierać fundusze, które mogą naszemu koledze pomóc.

W czasie obydwu zabaw Szkolne Koło Wolontariatu przeprowadzi loterię fantową, a Klasowe Rady Rodziców przygotują słodki poczęstunek w postaci ciast, które można będzie kupić za niewielką kwotę.

Dochód ze wspólnych działań przeznaczymy w całości na wsparcie leczenia Bartka.

Zabierzcie ze sobą dobry humor, trochę pieniędzy i bawcie się jak nigdy dotąd.

Czekamy na Was!

Samorząd Uczniowski i Szkolny Klub  Wolontariatu