Rok Szkolny 2022/2023
Dziękujemy!

Szkolny Klub Wolontariatu oraz Samorząd Uczniowski pragną serdecznie podziękować wszystkim, którzy tak licznie włączyli się w pomoc przy organizacji naszych szkolnych dyskotek. Jak wszyscy wiemy, zabawy miały cel charytatywny, a zebrane podczas nich pieniądze zostały przeznaczone na leczenie ucznia naszej szkoły – Bartka Goleckiego. Dziękujemy przede wszystkim Rodzicom, którzy upiekli pyszne ciasta i rogaliki oraz firmom, które ufundowały fanty na licytację: Netto, Ceva Logistics (Ingram), Kico, Recaro, Biuromax, Adient, AD – AR, Santander oraz Klubowi sportowemu Flik. Uczniowie „Szóstki” świetnie się bawili, a jednocześnie przyczynili się do pomocy swojemu koledze. Dochód z obu dyskotek wyniósł aż 4713,86 i został przekazany na konto fundacji siepomaga. Bardzo dziękujemy za wrażliwość, chęć niesienia pomocy i zaangażowanie. W linku zdjęcia z obu dyskotek: